XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg prawdziwy, który nas sprowadził na to święte spotkanie, jest Panem wszystkich ludzi całego świata. Wybrał naród, w którym sobie upodobał. Ale także wybiera obecnego króla- Cyrusa i czyni go narzędziem w swoim ręku. Wybiera, także każdego z nas, abyśmy głosili Dobra Nowinę o zbawieniu nie tylko przez słowo, lecz przez moc i przez Ducha Świętego z wielką siłą przekonania.

2. W kalendarzu liturgicznym:
we wtorek- Wspomnienie Świętego Jana Kantego, prezbitera.
w czwartek- Wspomnienie Świętego Jana Pawła II, papieża.
w niedzielę- Rocznica poświęcenia naszego kościoła.

3. Dzisiaj Niedziela Misyjna, taca w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby misji.

4. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 16.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania grupy 4 w domu parafialnym. A dzisiaj grupa 3.

5. Można już zgłaszać swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej.

6. W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, prosimy o stosowanie się do obowiązujących rygorów sanitarnych, noszenie maseczki. W naszym kościele obecnie podczas nabożeństw, Mszy Świętej może uczestniczyć około 80 osób.

7. Zapowiadane liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Świętej, oraz przystępujących do Komunii Świętej odbędzie się w innym terminie.

8. Od jutra 19 października Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 17.00.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, i „Gościa Niedzielnego”.

10. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w tym tygodniu rodzinom z ulicy Świętego Huberta. Na następną sobotę zapraszamy kolejne rodziny z tej samej ulicy.

Porządek Mszy świętych

Dni powszednie:

7:00 i 18:00

17:00 (październik - marzec)

6:30 Roraty

Niedziela:

8:00 - dla wszystkich

10:00 - dla dzieci

12:00 - suma

16:00 - dla młodzieży

SPOWIEDŹ:
–  15 minut przed każdą Mszą świętą i w trakcie Mszy
–  Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po każdej Mszy Św. wieczornej, w niedzielę po Mszy Św. popołudniowej.
– W Wielkim Poście w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30 i o godz. 19:00 dla młodzieży, a w niedzielę zaraz po sumie. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15:30.