V Niedziela Zwykła

9 Lutego 2020 r.

1. Chrześcijanin jest powołany do tego, aby być solą ziemi i światłem świata. To powołanie może wypełnić przez spełnienie dobrych czynów wobec bliźnich, których spotyka obok siebie. Przyjmijmy dzisiejsze wezwanie Słowa Bożego z gotowością wprowadzania go w codzienne życie.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

- w poniedziałek wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

- w piątek Święto Św. Cyryla mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: "Źródła", "Niedzieli", "Gościa Niedzielnego".

4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu mieszkańcom z Mniszowa. Na sobotę tego tygodnia zapraszamy kolejne rodziny z tej samej miejscowości.

Porządek Mszy świętych

Dni powszednie:

7:00 i 18:00

17:00 (październik - marzec)

6:30 Roraty

Niedziela:

8:00 - dla wszystkich

10:00 - dla dzieci

12:00 - suma

16:00 - dla młodzieży

SPOWIEDŹ:
–  15 minut przed każdą Mszą świętą i w trakcie Mszy
–  Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po każdej Mszy Św. wieczornej, w niedzielę po Mszy Św. popołudniowej.
– W Wielkim Poście w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30 i o godz. 19:00 dla młodzieży, a w niedzielę zaraz po sumie. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15:30.