Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte o godz. 800, 1000 i 1600. Po Mszy św. o godz. 1000 wyruszy Procesja Eucharystyczna. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy. Na procesję w uroczystość Bożego Ciała i przez całą oktawę zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, dzieci w strojach komunijnych i wszystkich ministrantów. Dorosłych zachęcamy do zabrania na procesję chorągwi, sztandarów i feretronów.
  3. W czwartek również swoją rocznicę I Komunii św. przeżywać będą dzieci klas IV. Spowiedź dla nich będzie w środę o godz. 1730.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe i czerwcowe odbywające się w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 1800, a w niedziele po Mszy św. o godz. 1600.
  5. Za sprzątanie kościoła dziękujemy mieszkańcom Hebdowa. Na sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Dawid Szczygieł z par. Grobla i Anita Latała z parafii tutejszej – zapowiedź druga oraz Konrad Świdziński i Kamila Suwała, obydwoje z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza.
  7. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia i obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.