Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za przygotowanie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Za dekoracje czterech ołtarzy, za prace porządkowe, paniom i panom niosącym obrazy i feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty i dzieciom w strojach komunijnych, ministrantom i wszystkim zaangażowanym w przygotowania. W sposób szczególny Straży za utrzymanie porządku i bezpieczeństwa procesji. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za liczny udział. Jednocześnie prosimy o uczestnictwo w procesjach przez całą Oktawę Bożego Ciała i o przygotowanie ołtarzy i udział w dzień zakończenia, w czwartek.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 1800, a w niedziele po Mszy św. o godz. 1600.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 1700.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Dawid Szczygieł z par. Grobla i Anita Latała z parafii tutejszej – zapowiedź trzecia, Konrad Świdziński i Kamila Suwała, obydwoje z parafii tutejszej – zapowiedź druga oraz Damian Sieradzki i Magdalena Fecko z par. w Krakowie – zapowiedź pierwsza.
  5. W związku z powodzią w Brazylii, w której ucierpiał Ks. Zdzisław Malczewski, a kościół w którym pracuje zalany wodą i zniszczony prosimy o wsparcie naszego Rodaka. Zbiórka do puszek odbędzie się w najbliższą niedzielę przed naszym kościołem. Informacje na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Hebdowa. Na najbliższą sobotę prosimy rodziny z Nękanowic.
  7. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia i obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.