Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za przygotowanie Uroczystości zakończenia Oktawy Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Za dekorację czterech ołtarzy, paniom i panom niosącym obrazy i feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty i dzieciom w strojach komunijnych, ministrantom i wszystkim zaangażowanym.
  2. W związku z powodzią w Brazylii, w której ucierpiał Ks. Zdzisław Malczewski, a kościół w którym pracuje zalany wodą i zniszczony prosimy serdecznie o wsparcie naszego Rodaka. Zbiórka do puszek odbywa się dzisiaj przed naszym kościołem. Informacje na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  3. W czwartek kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na godz. 2000. Przynosimy ze sobą świece. Liturgii Mszy św. i samemu Nabożeństwu przewodniczył będzie Ksiądz Wojciech Czerwik z parafii Koniusza.
  4. W najbliższą niedzielę, 16 czerwca po Mszy św. o godz. 1600, odbędzie się w naszym kościele koncert muzyki organowej w wykonaniu pana Mikołaja Ciombora, absolwenta Uniwersytetu Muzycznego w Grazu (Austria), a także laureata stypendium imienia Marthy Debelli, a obecnie wykładowcy Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach. Zapraszamy.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Konrad Świdziński i Kamila Suwała, obydwoje z parafii tutejszej – zapowiedź trzecia oraz Damian Sieradzki i Magdalena Fecko z par. w Krakowie – zapowiedź druga.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Nękanowic. Na najbliższą sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  7. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia i obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.