Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła

  1. W imieniu Ks. Zdzisława Malczewskiego składamy podziękowania wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć go i kościół w którym pracuje modlitwą i ofiarą. W ubiegłą niedzielę do puszek zebrano 10117zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1600, odbędzie się w naszym kościele koncert muzyki organowej w wykonaniu pana Mikołaja Ciombora, absolwenta Uniwersytetu Muzycznego w Grazu (Austria), a także laureata stypendium imienia Marthy Debelli, a obecnie wykładowcy Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach. Zapraszamy.
  3. Zbliżą się wakacje. Spowiedź dla dzieci i młodzieży codziennie w ciągu tygodnia pół godziny przed wieczorną Mszą św. Na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zapraszamy w piątek, 21 czerwca na godz. 900.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Damian Sieradzki i Magdalena Fecko z par. w Krakowie – zapowiedź trzecia.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Nękanowic. Na najbliższą sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  6. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  7. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Benon Olejnik. Składamy Mu życzenia zdrowia, radości, obfitości łask Bożych i wszelkiego dobra.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia i Bożego błogosławieństwa.