Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 900. Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe o godz. 1800.
  2. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 1200 sprawowana będzie w kaplicy cmentarnej w intencji naszych zmarłych.
  3. Decyzją Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego, po siedmiu latach pracy w parafii Nowe Brzesko, został odwołany ksiądz Sebastian Nocoń i przeniesiony do parafii św. Wojciecha w Kielcach. Na Jego miejsce powołany został ksiądz Łukasz Duraj, pochodzący z parafii Radziemice, a pracujący przez ostatnich siedem lat  w parafii Smardzowice. Ksiądz Sebastian będzie z nami jeszcze do 24 sierpnia. Na dzień 18 sierpnia zaplanowaliśmy Jego pożegnanie.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Kamil Dawid Kurek z parafii Smardzowice i Edyta Mikołajczyk z parafii tutejszej, zapowiedź pierwsza.
  5. Niestety, nie było nikogo z mieszkańcom Nękanowic do sprzątania kościoła. Na najbliższą sobotę jeszcze raz bardzo prosimy rodziny z tej miejscowości.
  6. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  7. Składam serdeczne podziękowania za udział we Mszy św. w dniu Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dziękuję za życzenia imieninowe i pamięć modlitewną.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia i obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.