- Przypominamy, że Roraty w naszym kościele są każdego dnia o godzinie 630, a dla dzieci i młodzieży Msza św. adwentowa o godzinie 1700. Na Mszę św. popołudniową przynosimy lampiony i czekajmy w przedsionku kościoła na uroczyste wejście. Zachęcamy do udziału w roratach dzieci, młodzież i starszych.
- Dziś spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (grupa II) w domu parafialnym po Mszy św. O godz. 1600. W kolejną niedzielę spotkanie dla grupy III.
- Opłatki na stół wigilijny roznosi do naszych domów Pan Organista. Ofiara to nasze dziękczynienie za całoroczną jego pracę. W zakrystii są również do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy. Tradycyjnie przyjęło się, że ofiara to równowartość jednego obiadu.
- Dziękujemy za sprzątania kościoła mieszkańcom ulicy Wesołej. Na najbliższą sobotę bardzo prosimy rodziny z ulicy Ogrodowej. Bardzo też dziękuje za przygotowanie dekoracji adwentowych w naszym kościele panu Stanisławowi.
- Adwentowe rekolekcje będą się odbywać w naszej parafii w dniach 20-22 grudnia. Prowadził je będzie ks. Paweł Klimczak. Już dziś zapraszamy i prosimy o takie zorganizowanie sobie zajęć, by móc uczestniczyć w rekolekcyjnych spotkaniach.
- Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
- Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia, a wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask, błogosławionej niedzieli i dobrze przeżytego czasu Adwentu.