- Serdeczne „Bóg zapłać” składamy wszystkim uczestniczącym w piątkowej Drodze Krzyżowej. Szczególne podziękowania kierujemy do Straży Pożarnej z Nowego Brzeska i Hebdowa za zabezpieczenie procesji. Dziękujemy czytającym rozważania i wszystkim tym, którzy nieśli krzyż.
- Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbywać się będą w dniach 26-28 marca. Dniem spowiedzi będzie sobota, 28 marca. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie. W związku z Rekolekcjami zostały zmienione godziny Mszy św. w czwartek i piątek. Będą one sprawowane nie o godz. 1700, ale o 1800, żeby umożliwić uczestnictwo dłużej pracującym. Prosimy o poinformowanie zainteresowanych. Liczymy na wyrozumiałość.
- Chorych odwiedzimy w czwartek od godz. 1100. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii.
- W przyszłym tygodniu przeżywać będziemy Niedzielę Męki Pańskiej, zwaną popularnie Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na godz. 1000 zapraszamy szczególnie dzieci, które prosimy o przyniesienie wykonanych przez siebie palm. Po Mszy św. odbędzie się konkurs na najpiękniejszą z nich.
- Jak co roku grupa Pań przygotowała palmy wielkanocne, które będzie można zabrać z przedsionka kościoła.
- Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 1700.
- Baranki na stół wielkanocny są jeszcze do nabycia w zakrystii naszego kościoła.
- Jak co roku prosimy o wsparcie na dekoracje Ciemnicy i Grobu Bożego, a zwłaszcza na kwiaty. Datki złożyć można w zakrystii.
- Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Michał Faron z par. w Szczepanowie i Monika Natkaniec z par. tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
- Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Mniszowa i Przybysławic. Na sobotę po wieczornej Mszy św. rekolekcyjnej prosimy kolejne rodziny z Przybysławic.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
- Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia, obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na czas rekolekcji i zbliżających się Świąt Wielkanocnych.