OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024r.

1. Dzisiaj przed kościołem zapowiadana zbiórka na misję.
  2. W Wielkim Poście w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1630 i o godz. 1900. Na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele o godz. 1530.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca marca. W piątek od godz.900 odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 1600, Droga Krzyżowa o 1630, Msza św. o godz. 1700, a po niej nabożeństwo. W sobotę zapraszamy ministrantów na zbiórkę po wieczornej Mszy św.
  4. Próba chóru parafialnego w czwartek o godz. 1800. Zapraszamy.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Maciej Jakub Kubik z par. tutejszej i Gabriela Maria Kubik z par. Żębocin. Zapowiedź pierwsza.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Mniszowa. Na najbliższą sobotę bardzo prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  7. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  8. Została odświeżona strona internetowa naszej parafii. Postaramy się, by znajdowały się na niej aktualności z życia naszej wspólnoty. Zachęcamy do przeglądania i ewentualnie otwarci jesteśmy na uwagi.

Życzenia obfitości łask Bożych w trwającym Wielkim Poście składamy wszystkim Parafianom i Gościom. Szczęść Boże.