Piotr

Wielki Piątek 2024

Wielki Piątek. Droga Krzyżowa, Liturgia słowa, Adoracja Krzyża, Komunia św., przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza Wystawienia (Grobu). Adoracja całą noc do godz. 6.00 w sobotę.

Wielki Czwartek 2024

Wielki Czwartek za nami. W Wielki Piątek kościół będzie otwarty od godz. 8.00. Zachęcamy do adoracji. Droga Krzyżowa i Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 17.00. Później adoracja poszczególnych wsi i ulic Nowego Brzeska do godz. 6.00 rano w sobotę.

Niedziela Męki Pańskiej

Niedziela Męki Pańskiej, Niedziela Palmowa Oto relacja fotograficzna z uroczystości w naszym kościele. Poświęcenie palm i konkurs dla dzieci, przyjęcie do grona ministrantów kolejnych trzech kandydatów, prezentacja palmy zrobionej przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Szpitar. I refleksja: każdy element ozdoby… Read More »Niedziela Męki Pańskiej