OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Bożego Miłosierdzia 2024

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na cele charytatywne. W naszym kościele o godz. 1500 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament do prywatnej adoracji. O godz. 1530 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.
  2. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 700 i 1800. Zachęcamy do udziału.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Rudna Dolnego. Na sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Michał Jerzy Łanecki z par. tutejszej i Klaudia Justyna Mucharska z par. Żębocin – zapowiedź trzecia.
  5. Spotkanie chóru parafialnego odbędzie się w czwartek o godz. 1830 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  6. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”, ,,Mały gość Niedzielny”.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnego tygodnia, obfitości łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego. Szczęść Boże.