OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocna

1. Tradycyjne „majówki” odbywać się będą w naszym kościele od środy, codziennie po Mszy św. o godz. 1800, a w niedziele po Mszy św. o godz. 1600.
  2. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przypada na najbliższy piątek. Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. Spotkanie dla Kół Różańcowych w czwartek po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy. W czwartek również wyjątkowo odwiedzimy chorych z Komunią św. od godz. 900.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Szpitar. W najbliższą sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  6. W sobotę swoje święto mają strażacy w związku ze wspomnieniem św. Floriana, ich Patrona. Na Mszę św. w tym dniu zapraszamy wszystkich strażaków: zawodowych i ochotniczych z Nowego Brzeska i Szpitar.
  7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Leon Kozerski, z parafii tutejszej i Paulina Ryś parafii Nowe Rybie oraz Łukasz Wołoch z parafii Żębocin i Paulina Bucka z parafii tutejszej. Zapowiedź trzecia. A także Mateusz Łodziński z parafii w Krakowie oraz Katarzyna Podsiadło z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  8. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia, obfitości łask i błogosławieństw, opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.