Skip to content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny 2024

Poniedziałek Wielkanocny

  1. Dziś drugi dzień radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Cały ten tydzień traktowany jest jako jedna wielka uroczystość. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie do Świąt Wielkanocnych. Za przygotowanie kościoła i dekoracji – Panu Stanisławowi, Pani Zdzisławie, Panu Konradowi i Pani Magdalenie. Za sprzątanie terenu wokół kościoła naszym braciom i siostrom z Ukrainy. Dziękujemy strażakom, ministrantom, służbie liturgicznej, scholii, chórowi i wszystkim uczestnikom. Niech Chrystus Zmartwychwstały Wam wszystkim błogosławi.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca kwietnia. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 1700. Msza św. i nabożeństwo o godz. 1800.
  4. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. Na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy na godz. 1530.
  5. Od wtorku Msza św. wieczorna o godz. 1800.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Daniel Mateusz Ciepły i Patryca Elżbieta Skrobacz obydwoje z parafii tutejszej – zapowiedź trzecia oraz Michał Jerzy Łanecki z par. tutejszej i Klaudia Justyna Mucharska z par. Żębocin – zapowiedź druga.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Rudna Dolnego. Na sobotę prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.
  8. Można nabyć magazyny katolickie „Niedziela” i „Gość niedzielny”, ,,Mały gość Niedzielny”.
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnego tygodnia, obfitości łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego. Szczęść Boże.